Nadzieja

Idzie wiosna. Idą święta. Takich jak tegoroczne jeszcze nie miałam. Moją rodzinę dotykały w ostatnim czasie same nieszczęścia. Odejście bliskiej osoby, choroby, strach o życie i to ostatnie – pożar domu.  Dość nagła śmierć kuzyna i  ta ostatnia tragedia spowodowała, że doceniamy to co najważniejsze – życie.  Niewiele brakowało, a zabrakłoby sześciorga spośród nas. Jednak Opatrzność czuwa i jesteśmy wszyscy. Choć nie przy jednym stole, to jednak jesteśmy razem. I to jest najważniejsze. Ktoś z przyjaciół zorganizował zbiórkę pieniędzy na najpotrzebniejsze zakupy i z każdym dniem widzę, że kwota rośnie. Ludzie wpłacają niewielkie sumy, ale każda złotówka to jedna cegła, kawałek nowego domu, nowego życia.  Ludzie są dobrzy…  Alleluja!

Życzę Wam na te nadchodzące święta przede wszystkim zdrowia. Ono jest najważniejsze. Życzę Wam też spokoju, radości i nadziei. Wesołych świąt!

3 myśli nt. „Nadzieja

 1. ~roksanna

  Bliskość nie zawsze oznacza codzienne bycie ze sobą. Czasem rodzinę ma się rozproszoną po kraju czy po świecie, ale ta bliskość wciąż jest.
  Faktycznie miałaś ciężki czas, oby już się skończył, czego gorąco życzę.

  Tak! Tak! Tak! zdrowie najważniejsze , bo człowiek wiele może znieść…przy pomocy drugiego człowieka. A ludzie lubią i chcą pomagać!

  Serdecznie Cię ściskam i niech Twe Święta będą spokojne, słoneczne i radosne! Spokoju, radości i zdrowia dla całej Rodziny!
  Buziaki.

  Odpowiedz
 2. ~ewa777

  Halinko, posyłam Ci najlepsze życzenia na te ostatnie godziny Świąt. Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam. Tak mi przykro z powodu tych wszystkich smutnych przeżyć, które Cię ostatnio dotknęły. Oj, życie, życie…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>